Usługi stolarskie

Skontaktuj się

Poznaj nasze usługi stolarskie

Zapewniamy solidne i trwałe konstrukcje dostosowane do indywidualnych oczekiwań klienta. Gwarantujemy kompleksową realizację zamówienia, od zebrania wymiarów, przygotowanie wyceny i elementów, aż po precyzyjne wykonanie i końcowy montaż u klienta. Transparentnie, terminowo, nienagannie. Z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Oferujemy unikatowe, personalizowane ażury lub uniwersalne wzory, w zależności od potrzeb i możliwości klienta. Specjalizujemy się w drewnianych zabudowach ogrodowych i szeroko rozumianych usługach stolarskich, w tym w drewnianej architekturze letniskowej, w szczególności z gatunku Świdermajer, wyróżniającej się werandami wzbogaconymi o charakterystyczne wzory na balustradach i szczytach zabudowy. Stolarstwo STR to z jednej strony pracownia rzemieślnicza specjalizująca się w konkretnym stylu, realizująca pojedyncze projekty, a z drugiej producent mniejszych, bardziej powtarzalnych produktów, np. ogrodowe altany sześciokątne czy lampy do domów. Na życzenie realizujemy także unikatowe zabudowy ogrodowe, zgodnie z autorską koncepcją klienta. Lubimy wyzwania!

Altana sześciokątna w stylu Świdermajer

– klasyczna zabudowa z gotowymi ażurami lub z personalizowanym wzornictwem.

Lampy drewniane - Lampa SmartWood

- połączenie drewna z energooszczędnym źródłem świata i technologią SmartHome. Dla idących z duchem czasu klientów, zainteresowanych designerskim połączeniem drewna z nowoczesnym oświetleniem.

Stolarka ogrodowa:

Pozostałe:

Usługi stolarskie

Usługi stolarskie

Chętnie opowiemy o naszej ofercie

STR - Twoja przestrzeń. Twój spokój

crosslistchevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram