Poznaj naszą firmę

Tworzymy solidne, nieszablonowe zabudowy drewniane. Wasze oryginalne miejsca relaksu na lata.

Naszym celem jest urzeczywistnienie Waszych marzeń, przy jednoczesnej realizacji wysokojakościowych produktów, wytrzymałych, stabilnych i oryginalnych.

Specjalizujemy się w stylowej stolarce ogrodowej, w tym w zabudowach, altanach i werandach w stylu Świdermajer (charakterystyczne werandy wzbogacone o konkretne wzory na balustradach i szczytach zabudowy, głównie drewniana architektura letniskowa).

Stawiamy na trwałość wykonania, uzyskaną m.in. poprzez niestandardowy i bardziej tradycyjny sposób łączenia ze sobą elementów drewnianych, odmienny od współczesnych ogólnodostępnych łączników (aluminiowych, metalowych), a przy tym o wiele bardziej dokładny. Nie mniej ważna jest dla nas terminowość, jak najsprawniejszy montaż u klienta i sprawna komunikacja. Na każdym etapie prac informujemy, przekonujemy i służymy radą.

Stolarstwo STR to nieduża, lecz doświadczona firma z dużymi aspiracjami, zajmująca się głównie stolarką ogrodową. Działamy od 1993 roku, a od 2010 specjalizujemy się w konstrukcjach Świdermajer. Na życzenie klienta realizujemy unikatowe zabudowy ogrodowe, zgodnie z autorską koncepcją.

W efekcie STR to z jednej strony pracownia rzemieślnicza, specjalizująca się w konkretnym stylu, realizująca większe pojedyncze projekty, a z drugiej, producent mniejszych, bardziej powtarzalnych produktów, takich jak ogrodowe altany sześciokątne czy designerskie lampy do domów.

Cechuje nas otwartość na nowe wyzwania. W przeciwieństwie do firm nastawionych na sprzedaż masową i szablonową, w STR tworzymy unikatowe duże zabudowy. Od lat odważnie realizujemy zlecenia, których nie podjęli się inni doświadczeni fachowcy.

Odpowiadamy za konstrukcje dla wielu prestiżowych klientów z całej Polski, w przypadku architektury Świdermajer głównie w woj. mazowieckim, w okolicach Warszawy, Otwocka, Józefowa, Konstancina-Jeziorny. Co więcej, w swoim portfolio możemy się poszczycić rekonstrukcją siedziby muzeum sztuki Villa La Fleur, a także fragmentami wystroju na rzecz jednego odcinka programu “Kuchenne rewolucje”!

Lubimy wyzwania i jesteśmy otwarci na Wasze pomysły.

STR – wyrzeźbimy Twoje marzenia.

STR - Twoja przestrzeń. Twój spokój

bookmarkcrosslist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram